Darmowa dostawa od 70,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poznaj Bio Piekarza

 


 

W naszej filmowej opowieści prezentujemy losy niezwykłego piekarza, Bogdana Smolorza, który podjął się wyzwania zmiany aktualnego paradygmatu w produkcji i dystrybucji żywności. Jego życiorys jest inspirującym dowodem na to, jak silna jest wiara w wartości zdrowego odżywiania i dbałości o dobro naszych rodzin. Przedstawiamy Wam: "Kochaj, Służ, Dbaj - Piekarz z Pasją".

Uważamy, że dostęp do zdrowej żywności jest fundamentalnym prawem każdego człowieka, że każdy ma prawo troszczyć się o swoją rodzinę, a w szczególności o dzieci. Jesteśmy przekonani, że otaczająca nas banalność i wszechobecne reklamy, nakazujące nam, jakie powinniśmy podejmować decyzje, działają na naszą niekorzyść. Wierzymy, że kultura konsumpcji, skierowana ku nieustannemu pośpiechowi, nie służy naszemu dobru i nie jest przejawem troski o nasze potrzeby.

W filmie razem z Bogdanem Smolorzem, piekarzem, który z pasją podjął się zmiany oblicza produkcji i dystrybucji żywności, zagłębiamy się w te kwestie. Jego chleb, wypiekany z miłością i dbałością o detale, wykorzystuje zdrowe składniki pozyskane z etycznych źródeł.

Dążymy do tego, aby wspólnie z Bogdanem inspirować innych do podejmowania świadomych wyborów żywieniowych oraz zmiany zakupowych przyzwyczajeń. Wierzymy, że jakość dobrego chleba jest wynikiem rzemiosła, a wartość dobrych warzyw jest efektem pracy małych rolników. Postęp technologiczny nie powinien negować dziedzictwa żywieniowego naszych przodków, tylko ułatwiać nam dostęp do bezpiecznego jedzenia. Naszym celem jest przywrócenie smaku autentycznej, naturalnej żywności.

Zapraszamy Was do przyłączenia się do naszej misji i odkrycia, w jaki sposób Bogdan Smolorz rewolucjonizuje branżę. Razem mamy siłę wpływać na świat, odzyskując zdrowie, prawdziwość i satysfakcję płynącą z jedzenia. "Kochaj, Służ, Dbaj" - to hasło, które prowadzi nas przez tę podróż.


Zapraszamy również na film, w którym Bogdan zdradza sekrety wypieku idealnego chleba bezglutenowego.

 

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 90 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Produkty rewelacja! Zamówienie, zapakowanie produktów, wysyłka oraz kontakt na najwyższym poziomie! Polecam
2024-05-16
Polecam
pixel